Související informace
Novinky / Aktuality

První splněný úkol školního roku 2018/19 - Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra!

Kreativní tvorbou jsme tentokrát zapojili žáky třídy C a 4.A v rámci výuky PV do splnění prvního úkolu pro tento školní rok 2018/19. Téma Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra Žáci namalovali plakát, který nabádá ke třídění a recyklaci baterií anebo drobných elektrozařízení. Plakát propaguje sběr ve škole. Využili jsme významné podzimní události 13. října, kdy je Mezinárodní den elektroodpadu. Fantazii se meze nekladly. Nejdříve jsme si s dětmi ve třídě o sběru povídali, domluvili jsme se, kde ve škole plakát vyvěsíme.Proběhne propagace po jednotlivých třídách, kde žáci svůj plakát představí.
zjistit více

Poslední úkol školního roku 2017/2018


Kvapem se blíží konec školního roku a my jsme plnili poslední úkol tohoto školního roku v projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět.

Člověk se obklopuje předměty, které mu usnadňují a zpříjemňují život. V novém úkolu s názvem „Objevte muzejní kousek, staňte se kurátorem sbírky“ jsme se proto zaměřili na domácí pomocníky, malé i velké, které jsou nedílnou součástí našich domácností.

Více nás tentokrát zajímala historie – vznik, vývoj a podoba jednotlivých spotřebičů v minulosti.
O výstavu se postaral Ekotým a třídy 3.A a 3.B.

zjistit více

Recyklohraní ve školním roce 2017/2018

Základní škola
Jablonec nad Nisou
Liberecká 1734/31
Příspěvková organizace
IČ: 60254190
Identifikátor datové schránky: h6wmmxa
Kontakt