Související informace
Novinky / Aktuality

Učíme se doma 25.5. - 29.5.

Ahoj páťáci, máme před sebou už 11. týden ŠKOLY DOMA.

Uteklo to, nedávno jsme se krátce potkali. Setkání s vámi všemi a vašimi rodiči bylo úžasným zážitkem a radostí. Především máte obrovskou pochvalu za splnění a  přinesení úkolů. Vaše dojmy z posledních složitých dní, radosti i úskalí domácího učení na dálku, všechny možné zajímavé otázky, ale hlavně natěšení na čas, kdy se zase společně sejdeme ve třídě...Děkuji za krásné úterní odpoledne.

Dostali jste pracovní listy z Matematiky a Českého jazyka. Začněte na těchto PL postupně pracovat tak, jak jsme si vysvětlili. Rozložte si úkoly do konce měsíce května.

Zde najdete informaci o termínu, kdy práce odevzdáte. Samozřejmě vás budeme informovat i telefonicky, sms, e-mailem individuelně podle toho, jak to máme s každým již po tuto celou dobu zaběhnuté.-)

Z důvodu již zadaných úkolů z ČJ a M tento týden jiné úkoly z těchto předmětů nepřidáváme. V závěru pouze najdete pro jistotu kopie všech těchto PL, které všichni už máte doma v tištěné podobě.

Takže se vrhneme tentokrát pouze na Čtení s porozuměním i s krátkou ukázkou, kdo má možnost si ji pustit on-line. Opakování Angličtiny a pro změnu zase trošku Přírodovědy.

 

ČTENÍ S POROZUMĚNÍM - klikni a podívej se nejdříve na pohádku O Budulínkovi 

Převyprávěj děj mladším sourozencům (pokud nemáš-rodičům) podle přiložené obrázkové osnovy, odpovídej na otázky. Vyplň si s rodiči TEST:"Co dělat, když ...?"

Text pohádky O Budulínkovi

Obrázky

Otázky

TEST 1   TEST2

 

PŘÍRODOVĚDA - pusťte si dvě krátká zábavná videa pro zopakování

Koloběh vody

Syslí rok

 

ANGLICKÝ JAZYK - klikni a procvičuj si osvojenou slovní zásobu pomocí obrázkového slovníku. 

Colours - Barvy

Numbers - Číslovky 1-15

Numbers-Číslovky16-20-100

 

Český jazyk - netiskněte si, pouze pro jistotu kopie pracovních listů, které již máte. Pracovní listy souhrnné opakování

Matematika - netiskněte si, opět pouze pro jistotu kopie pracovních listů, které již máte. M 1   M2   M3   M 4   M5   M6   M 7   M8   M9

 

 

 

Základní škola
Jablonec nad Nisou
Liberecká 1734/31
Příspěvková organizace
IČ: 60254190
Identifikátor datové schránky: h6wmmxa
Kontakt