Druhý stupeň ZŠ navštívil Prahu
Před 19 dny, 27.05.2026
Žáci druhého stupně se vydali na jednodenní výlet do Prahy. Společně prošli nejznámější místa našeho hlavního města – od Pražského hradu přes Karlův most a Staroměstské náměstí až na Václavské náměstí.
Po celodenním putování se metrem přesunuli na Černý Most a odtud autobusem zpět domů.
Výlet jsme si všichni moc užili, počasí nám přálo a Praha byla opravdu krásná.





