Související informace
Novinky / Aktuality

Čtvrťáci a recyklohraní

Víme jak třídit odpady? Co patří do kterého kontejneru a co na sběrný dvůr? Tohle všechno a mnoho dalšího  jsme si zopakovali při Recyklohraní u nás ve škole.

zjistit více

Sportování v městské hale

V úterý 5.11.2020 se celá škola vydala si zasportovat.Žáci si mohli zacvičit aerobik, zahrát stolní tenis č vybíjenou a kdo chtěl, zkusil si bouchnout do boxovacího pytle.

zjistit více

Za přírodou do Osečné

Ve čtvrtek 17.10. 2019 jsme za krásného, ale chladného počasí navštívili Lesopark v Osečné. Líbil se nám zejména mluvící obr, ale samozřejmě jsme využili i jiné aktivity.

zjistit více

Za naše čisté okolí

9.10.2019 jsme se vypravili do našeho okolí, abychom pomohli naší přírodě v boji proti nepořádku. Celý den jsme si užili.

zjistit více

Putování za dýněmi

Jako každý rok, tak i letos jsme vyrobili dýni a patřičně hrdi jsme si ji byli ptohlédnout na Dýňobraní.

zjistit více

Naše výpěstky

Po prázdninách jsme se byli podívat na školní pozemek, jak vypadají rostliny, které jsme si zasadili. Odměnou nám byly malé mrkvičky.

zjistit více

Za Jablonec krásnější

V pátek 13.9. jsme vyrazili na výpravu do Srnčího dolu. Cestou jsme posbírali odpadky. Den se nám vydařil, až na dotěrné vosy, které nám trochu znepříjemnilly naši pohodu.

zjistit více

Jsme čtvrťáci

Po prázdninách jsme se odpočinutí a plní optimismu vrátili do školy. Co nás asi čeká? Setkání se spolužáky i nové předměty - prvouka a vlastivěda. Tak ať do toho nového školního roku vykročíme tou správnou nohou.

zjistit více

A je to tady

Je to tady . Konec roku a hurá na prázdniny. Tak ať si je všichni užijeme.

zjistit více

Nejen učením živ je člověk.

Práce šlechtí člověka - to je stará známá věc. A pro nás to platí také. Ředkvičky s naší péčí pěkně rostou.

zjistit více

Loučíme se s pejsky

Už to tak je. Blíží se konec roku, a tak končí i canisterapie. Třída C si spolu s "pejsky" připravili krátký program pro žáky 1. stupně. Bylo to pro všechny velmi milé.

zjistit více

Běháme pro radost

Co se dělo ve středu 19.6.? Celá škola se vypravila k přehradě a zapojila se do akce Olympijský běh. Ani 3. třída nebyla pozadu a všichni se svého úkolo zhostili se ctí.

zjistit více

Na výletě za Bajajou

V úterý 18. 6. jsme vyrazili na školní výlet do Českého ráje. Chvíli jsme byli myši, abychom prošli Myší dírou, chvíli pohádkovým Bajajou, který bojoval na Hrubé Skále a ke spánku se ukládal v Adamovu loži. Nakonec jsme si ochladili své unavené nohy v nádrži na koupališti v Sedmihorkách.

zjistit více

Sportujeme s olympionikem

V pátek 14.6. byl pro nás sportovním svátkem. Organizátoři Sazka Olympijského víceboje navštívili naši školu a pod jejich vedením jsme si mohli zasportovat na našem hřišti a pobesedovat s naším úspěšným plavcem - držitelem mnoha medailí, Janem Hlaváčem. Za krásného počasí se akce podařila.

zjistit více

Umíme reagovat v důležitých situacích

Hurá na Horní náměstí. V úterý 11.6.2019 jsme se za pěkného počasí zúčastnili akce, která se koná každý rok, a to Den Integrovaného záchranného systému. Sledovali jsme dopadení pachatelů, procvičili si dopravní značky a k vidění bylo i mnoho dalšího. S úsměvem na tváři jsme se nakonec vrátili do školy.

zjistit více

Výprava za včelami

V pondělí 10.6.2019 jsme se v rámci programu Ekocentra vypravili za včelami. Dozvěděli jsme se mnoho nového o životě včel a prohlédli si úl i s jeho vybavením. Přestože se někteří báli, nakonec vše dopadlo na jedničku. Trubec na dlani spíš lechtá, ale žihadlo nedává, protože ho nemá.

zjistit více

Za zvířátky do ZOO

Ve středu 5.6. jsme se vydali do Liberce do ZOO na Den bez bariér. Měli jsme možnost prohlédnout si zvířátka v jejich současných obydlích. Líbili se nám lachtani a jejich cvičení, ale i sloni a opičky. Den jsme si užili a navíc nám všem chutnala výborná vanilková zmrzlina.

zjistit více

Korálové útesy v mobilním planetáriu

Dne 29.5.2019 k nám do školy zavítalo Mobilní planetárium. Samotným zážitkem bylo již samotné planetárium, které se vešlo do tělocvičny. Nám se líbil program o korálovém útesu. Příběhem úspěšně provázely rybičky.

zjistit více

Máme rádi kreslení

Máme rádi kreslení a tak  16.5. hurá na Výstavu výtvarných orací žáků. Prohlídku jsme si zpestřili počítáním různých druhů zvířat. Ocenili jsme příspěvek naší školy k výstavě.

zjistit více

Práce v Ekocentru nás baví

Po dohodě s lektorkou jsme se sešli 7.5. v Ekicentru, abychom si řekli mnoho pěkného o jaru, ale vyrobili i dáreček pro maminky.

zjistit více

Den Země ve škole

Letošní Den Země byl opět pěkný. Plnili jsme úkoly ve škole i venku. Všem zúčastněným se aktivity líbily.

zjistit více

Výstava Kids Moon

Dne 7.4. jsme se vypravili do Liberce na výstavu Kids Moon, kde se žáci dozvěděli mnoho nového a planetách a oblékli se do kombinéz. Všichni si to užili a dostali na památku účastnický list.

zjistit více

Plavání 3.tř.

Již od února chodíme plavat a pomalu své dovednosti zlepšujeme.

zjistit více

Recitace 3.tř.

Recitovat je umění.

Třeťáci se zapojili do školního kola recitační soutěže a byli úspěšní. Sabina a Tomáš postoupili do Liberce.

zjistit více

Karneval 3.tř.

Karneval.

Také naše třída se zúčastnila již tradiční akce - karnevalu. Kromě tancování proběhlo i mnoho soutěží. Moc se nám to líbilo.

zjistit více

Z voňavého polínka - 3.tř.

Výstava Z voňavého polínka

Dne 7.2.2019 jsme byli s kamarády z 5. třídy v Domě Scheybalových - v Informačním centru - na výstavě Z voňavého polínka. Prohlédli jsme si historii práce se dřevem, postavili zajímavé stavby či vyriobili drobné předměty, Bylo to velice zajímavé.

zjistit více

Hejtmanův pohár - 3.tř,

Hejtmanův pohár a třeťáci

Dne 14. ledna se naše třída zapojila do akce Hejtmanův pohár, Všichni se zúčastnili sportovních aktivit a užili si tento den.

zjistit více

Přišel k nám Mikuláš

Školní kolo v Bocce

Podzim v Ekocentru

Barevný podzim

kde byl jasně vidět úbytek vody. Na písku u vody nám krásně létal drak. Cestou zpět jsme sbírali šišky. zjistit více

Jsme pilní jako včeličky

Podzim ubíhá jako voda a také třeťáci pilně pracují. Pochutnali jsme si na štrůdlu a vytvořili si mnoho zajímavého, Dne 1.11.2018 jsme byli v Ekocentru, kde jsme měli možnost vyrobit si ruční papír.

zjistit více

72 hodin

Dne 11.10. jsme se za pěkného počasí zúčastnili akce 72 hodin - tedy snažili jsme se přispět , aby naše okolí bylo krásnější a čistější, zjistit více

Lesní pedagogika

V pondělí 1.10. jsme se celí zvědaví vydali do okolí naší naší přehrady na program z Lesní pedagogiky. Dozvěděli jsme se mnoho nového o stromech i zvířátkách a jejich stopách. Velice jsme si celé dopoledne užili. zjistit více

Dýňobraní

Dýňobraní v roce 2018Také letos jsme se svou troškou do mlýna přispěli k výrobě dýní pro akci Dýňobraní. U Domu vína jsme si prohlédli  krásně vyzdobené dýně naší školy i škol ostatních a prohlédli jsme si nově zrekonstruované sklepy. Opravdu se nám vše líbilo.  zjistit více

Ukliďme Česko

V pátek 14. září jsme se sešli u školy s úmyslem podpořit akci Ukliďme Česko. Vzhledem k  počáteční nepřízni počasí jsme vyrazili ven s menším zpožděním, ale s dobrou náladou. Nakonec se počasí umoudřilo a akce proběhla úspěšně. zjistit více

Jsme třeťáci

Jsme třeťáciV letošním školním roce jsme se sešli v jiné učebně , ale s dobrou náladou, a hned jsme se pustili do práce zjistit více

Pomůcky pro 3. třídu

Pomůcky do 3.ročníku

Sešity:

512…………………..   8 ks

513…………………..   6 ks

510……………………  2 ks

624……………………  1 ks

5110………………….  2 ks

440  ………………….  1 ks

+ obaly na sešity a učebnice !

 

Bílé čtvrtky A4…….50ks

Bílé čtvrtky A3…….10ks

2x složka barevných papírů

V penále 2x pero, 2x tužka č. 2,  guma, ořezávátko, nůžky,

pastelky

Vodové barvy, štětce 2x, modelína, voskovky

Desky na sešity, 2x  tuhé lepidlo

Pravítko 30 cm, krátké pravítko

zjistit více

IQ park

Při školním výletě jsme zamířili do liberce do IQ parku, Každá místnost i patro mělo své kouzlo. Ať to byl labyrint, lávka v otáčivém válci, vlastnosti vody, fakírské lůžko, nakloněná loď či optické klamy. Každý si mohl přijít na své. zjistit více

Legiovlak

Tak už víme, jak se měli legionáři, Informace o našich legionářích nám zprostředkoval legiovlak, který  zavítal také do Jablonce. Každý vagon měl jinou tematiku - pošta, polní nemocnice, ubytování, ukázka uniforem, prostě každý si našel, co ho zaujalo,
zjistit více

ZOO - výlet za zvířátky

6, června jsme se vypravili do Liberce podívat se, jak se žije zvířátkům v zoologické zahradě. Líbili se nám sloni, ale i žirafy a opičky. Celý den jsme si užili a navíc jsme dostali zmrzlinu. zjistit více

Byli jsme u hasičů

Dne 31. května jsme byli na exkurzi u hasičů. Ukázali nám vybavení, mohli jsme se posadit do hasičského auta i nahlédnout do zázemí. Aby se mohli dobře připravovat na svou práci, mají také posilovnu a tělocvičnu.Velmi se nám líbil autobus a historický hasičský vůz. zjistit více

Výstava výtvarných prací

V pátek 11. května jsme se vydali do Eurocentra na výstavu žákovských prací, Kromě mnoha dalších obrázků jsme objevili také část výstavy, kde se představuje naše škola. V Ekocentru jsme se dozvěděli mnoho zajímavého na téma náš stát a také si vyrobili záložku s motivem lipových listů. zjistit více

Sportovní den 1,stupně

Také druháci se v pondělí 7. května zúčastnili Sportovního dne, který se konal na školním hřišti. Bylo připraveno mnoho zajímavých aktivit, které si všichni rádi vyzkoušeli. zjistit více

Knihovna

V úterý 2. května se celý první stupeň, a tedy i druháci, vydal na návštěvu do knihovny. Dozvěděli jsme se mnoho nového a líbila se nám i pohádka, kterou nám pracovnice knihovny promítla v audiovizuálním středisku. zjistit více

Opékání buřtů k Čarodějnicím

Dne 30. dubna jsme se vydali na delší výlet zakončený opékáním buřtů. Naše cesta vedla po části značeného jabloneckého okruhu přes lesopark, kolem sjezdovky  na  vyhlídku na Dobré vodě, odkud byl nádherný výhled. Po krátké zastávce jsme se vydali k Pivovarským rybníkům, kde už na nás čekal ohýnek a my jsme si rádi opekli buřt. Cesta zpátky ke škole nám potom již rychle utekla. zjistit více

Den Země

Dne 19.4.2018 se uskutečnil Den Země v Tyršových sadech. Tak jako loni, tak i letos se žákům jednotlivá stanoviště líbila. V oblibě je možnost pohladit si drobná zvířata. zjistit více

Práce ve třídě

Zima už je nenávratně pryč, ale nás ve škole čekají stále nové výzvy. Ať už to je v učení - poznáváme jedna z posledních písmenek, ale i ve výzdobě, kde je velkým tématem jaro. zjistit více

Ukliďme Česko

Také druháci se zapojili do akce Ukliďme Česko a při své činnosti nacházeli i mnoho zajímavých věcí - svetr či rozbité hračky, ale třeba i pilku, Akci si užili a spolu se čtvrtou třídou strávili pěkný den, zjistit více

Velikonoce v Ekocentru

Velikonoce v Ekocentru. Dne 8.3.2017 jsme navštívili Ekocentrum v Jablonci nad  Nisou. dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a vyrobili jsme také velikonočním dekoraci. Akce se povedla.  V následujících dnech jsme se seznamovali s tradicemi Velikonoc a tvořili různá přání. zjistit více

Zima v Ekocentru

Dne 11. ledna 2018 jsme se spolu se čtvrtou třídou vydali do Ekocentra na program "Zima". Dozvěděli jsme se mnoho nového o jehličnatých stromech i o stopách volně žijících zvířat v zimě. Líbilo se nám tam. zjistit více

Těšíme se na Vánoce

Poslední školní den kalendářního roku 2017 jsme si zopakovali tradice, rozkrojili jablíčko a rozdali dárky.
Drobný dárek jsme měli připravený i pro maminky. Vyrobili jsme jej při pracovním vyučování.  Před tím ale bylo krásné vánoční zpívání u stromečku, kde se sešla celá škola. A potom hurá na prázdniny. zjistit více

Předvánoční čas

Doba do Vánoc rychle utíkala a druháci si prosinec náramně užili - nejdříve pro ně a další děti naší školy připravili žáci ZUŠ pohádku o Sněhurce,
kde představili různé hudební nástroje a vánoční koledy, potom byla pro celou školu zorganizována diskotéka a nakonec navštívili Dům Scheybalových s výstavou "Vánoční pohádky s Miloslavem Jágrem". No nebyl to báječný prosinec? zjistit více

Vánoce v Ekocentru

Dne 11.12.2017 jsme se se spolužáky ze 3.A a 3.B vydali do Ekocentra na program s názvem Vánoce. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o tradicích, vyzkoušeli kostýmy a vyrobili jsme si také ozdobu. Líbilo se nám tam. zjistit více

Mikulášská nadílka

Začátek prosince začal Mikulášskou nadílkou.
5.12.2017 přišel k nám do školy Mikuláš s čertem a andělem.Všichni přítomní žáci dostali odměnu a nakonec si všichni zasoutěžili.Druháci si to náramně užili. zjistit více

Soutěž v Bocce

Soutěž v Bocce
Dne 28. a 29.11.2017 jsme se zúčastnili soutěže v Bocce, kde jsme se v celé škole umístili na čtvrtém místě, což byl ve velké konkurenci opravdu úspěch. Všichni si zaslouží velikou pochvalu. zjistit více

Práce v hodině

Při hodinách nás to baví. A´t již při PV u vytváření draků nebo při českém jazuku, když si sestavujeme příběhy. zjistit více

PV v kuchyni

V kuchyni jsme jako doma
Při PV chodíme také do kuchyně. Povídáme si nejen o správné výživě, ale i o správném stolování. Vytvořili jsme si výborný mrkvový salát i netradiční míchaná vajíčka při Halloweenském vaření. zjistit více

Divadlo

Divadlo - Pejprbój
Dne 19.10.2017 jsme se vypravili do divadla a.byli jsme zvědaví, co se pod názvem Pejprbój může skrývat. A bylo to představení velice zajímavé. Co všechno se z papíru může ztvárnit? - No je toho opravdu hodně. Po ukončení mohly všechny děti na jeviště a s papírem si i pohrát. Pro všechny to byl opravdu zážitek. zjistit více

72 hodin

72 hodin aneb Pomáhám, protože chci. Opět jsme vyrazili do terénu. Stalo se to v pátek 13.10.2017. Tentokrát jsme zamířili do parku pod hráz u přehrady. Počasí nám přálo a k vidění byly i pěkné úlovky. zjistit více

Ukliďme Česko

Naše škola se dne 22.9.2017 zapojila do akce Ukliďme Česko, tak jsme se přidali také. Společně jsme uklízeli Tyršovy sady. Přes nepřízeň počasí se akce vydařila. zjistit více

Dýňobraní

Dýňobraní je tady, tak jsme se vydali společně s několika dalšími třídami okouknout, jaké pěkné dýně vytvořili žáci škol z našeho okolí. Všechny dýně byly pěkné a velice nápadité. K prohlídce hrála hudba a dokonce jsme dostali ochutnat i limonádu. zjistit více

Vyrábíme dýni

Vyrábíme dýni. Blíží se dýňobraní, tak si i naše třída vyrobila pěknou dýni v podobě kočičky. zjistit více

Už jsme druháci

Už jsme druháci. Začal školní rok a už nejsme ve škole nejmladší. Už chodíme do druhé třídy. Po prázdninách jsme se sešli ve stejné třídě a měli jsme si co povídat. O prázdninách jsme prožili spoustu pěkného a odpočinuli jsme si. Teď už nás čeká nový školní rok a s ním mnoho nových znalostí a dovedností. zjistit více

Pomůcky do 2. třídy

Současní prvňáci už nebudou nejmladšími, ale už z nich budou druháci. Hezké prázdniny.

Pomůcky do 2.ročníku 

Sešity:

510       -     2 ks

5110      -    8 ks

512        -    6 ks

624        -    1 ks

 

Čtvrtky:

bílé :   A4-50ks, A3-20ks

náčrtník :   A 4   1 x

2x složka barevných papírů

Vodovky, 2x štětec, pastelky, voskovky, modelína,

2x šroubovací lepidlo, 2x pero Tornádo,

2 tužky, ořezávátko, guma, nůžky,

dlouhé pravítko 30 cm, krátké pravítko do penálu

Toaletní papír, balík kapesníčků, mýdlo, ručník

Cvičební úbor v sáčku, přezůvky v sáčku

zjistit více

Školní výlet

Dne 23. června jsme vyrazili do Bedřichova na Mravenčí stezku. Bylo to pěkné, ale počasí nám nepřálo, tak jsme se raději zahřáli teplým čajem na Prezidentské chatě. Příště někam vyrazíme až bude pěkné počasí. zjistit více

Běh ke zdraví

Dne 21. června jsme se zúčastnili akce pro celou školu, ale i pro mnoho dalších lidí, a tou byl Olympijský běh. Vydali jsme se na běh okolo druhé přehrady a zvládli jsme to všichni v krásném čase. zjistit více

Projektový den EVVO

Dne 15.6.2017 jsme vyrazili do Břízek na Kolečko, abychom poznali věci nové i zajímavé. Mohli jsme se projít na chůdách, svézt se na koloběžce či prověřit si své znalosti na stezce vynoucí se lesem. Bylo to prima. zjistit více

Farmářský den v Ekocentru

Farmářský den v Ekocentru? I tak se dá trávit dopoledne. Dozvěděli jsme se mnoho nového a zjímavého a měli jsme možnost vyzkoušet si práci s ovčím rounem, poznávat kytičky či různé plody. Určitě půjdeme do Ekocentra někdy znovu. zjistit více

Zvířátka v ZOO

Na zvířátka do zoologické zahrady v Liberci jsme vyrazili 8. června 2017.
Líbili se nám sloni, žirafy, ale i tygři a tučňáci. Celý den jsme si opravdu užili a sladkou tečkou na konec byla výborná zmrzlina. zjistit více

Zdravé potraviny

6. června 2017 měla 1.i 2. třída besedu na téma zdravé potraviny s Nestlé, kde si mohli žáci vyplnit tajké pracovní list.
Vyhražená hodina rychle utekla a žáci museli jít zpět do své třídy. zjistit více

Ovocný den

2.června připravila třída C pro ostatní žáky školy prezentaci tradičního i netradičního ovoce. Všem moc chutnalo. Děkujeme. zjistit více

Den dětí s Vikýřem

1.6. 2017 se prvňáčci připojili k  oslavám Dne dětí a vyrazili do parku, aby vyzkoušeli mnoho zajímavých aktivit, které pro ně připravili pracovníci Domu dětí Vikýř. zjistit více

Pro maminky

Ani prvňáči nezapomněli na Den matek. Svým maminkám vyrobili přáníčka a malý dárek v podobě náramku. zjistit více

Výstava výtvarných prací

Co dokáží vyrobit naší kamarádi? Na to jsme se byli podívat 11.5.2017  na výstavě výtvarných prací žáků škol našeho města.  A bylo se na co dívat. Pohádkové postavy vykukovaly ze všech stran a nám se to líbilo. Našli jsme i výtvarná díla našich spolužáků, protože na výstavě se podílela také naše škola. zjistit více

Hurá do knihovny

Dne 10.5.2017 se vypravil celý první stupeň naší školy na exkurzi do městské knihovny. Žáci se seznámili s audiovizuálním sálem a také si povídali o tom, jak to v knihovně chodí a jaké knížky by si mohli půjčit. Mohli si prohlédnout, jak které knihy vypadají a zeptat se, co je zajímá. zjistit více

Čarodějnický den

A co na to Čarodějnice? V rámci Čarodějnického dne, který proběhl 27.4.2017 se žáci dozvěděli nejen něco o čarodějnicích, ale opekli si i buřtíka. Sice za chladného dne, ale nálada byla prima. zjistit více

Hejtmanův pohár

Sportujeme celým srdcem. Naše škola se zapojila do akce s názvem Hejtmanův pohár a 1. třída u toho samozřejmě nesměla chybět. Všichni běželi s velkým nasazením a splnili všechny překážky, které se jim postavily do cesty. zjistit více

Den Země

V Tyršově parku se dne 20.4.2017 jako každý rok uskutečnil Den Země s mnoha soutěžemi, vědomostními i sportovními aktivitami. Za pěknéhopočasí se den všem velice líbil. zjistit více

Těšíme se na Velikonoce

Velikonoční výzdoba. Podařilo se nám vytvořit si krásnou velikonoční výzdobu, kterou si odneseme také domů. zjistit více

72 hodin

Za okolí krásnější. Také 1. třída se zúčastnila akce 72 hodin a připojila se tak ke mnoha lidem našeho města, kteří se snaží naše okolí vylepšit tím, že jej pomáhají uklidit.Za dobré nálady se nalezlo teké mnoho zajímavých věcí. zjistit více

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko - tak zněl název školní akce, která proběhla 5.4.2017. Také prvňáci nezůstali pozadu. Společně se 2. třídou vyrazili do terénu. Počasí sice nebylo nejteplejší, ale všichni si den užili. zjistit více

Hod na koš

Hod na koš.
Také 1. třída se dne 14.3.2017 zúčastnila školní soutěže v hodu na koš. Byli jsme velice úspěšní. Jako třída jsme obsadili celkově 2. místo a v jednotlivcích máme dve první místa. Opravdu velká gratulace. zjistit více

Karneval

Po návratu z divadla se prvňáci zapojili do karnevalové zábavy, kde předvedli své vystoupení, ale i taneční kreace v připravených maskách. Karneval si užili a potom už jen - hurá na jarní prázdniny. zjistit více

Perníková chaloupka

V pátek 17. 2. 2017 se konalo v městském divadle představení v podobě pohádky O perníkové chaloupce. Na představení této známé pohádky nemohli chybět ani žáci první třídy. Pohádka byla předvedena velice vtipně a prvňákům se líbila. zjistit více

Zdravé zoubky

Dne 15.2.2017 se prvňáci vydali na Sluníčko, kde pro ně bylo připraveno povídání o správné péči o zoubky. Nejprve je provedl správnou hygienou o dutinu ústní Hurvínek, poté si prohlédli obsah dárkových taštiček, kde si vysvětlili, co k čemu slouží. Obsahem byl zubní kartáček, pasta, malé přesýpací hodiny či nálepka a pracovní list. Celé dopoledne žáci završili nácvikem správného čištění zubú. Vše proběhlo v příjemné atmosféře. zjistit více

První pomoc s medvědem

Dne 30.1.2017 se žáci první třídy seznámili, jak postupovat, když je potřeba přivolat první pomoc a co dělat, když se stane něco nenadálého. Paní lektorka žákům informace předávala zajímavě za spolupráce s velkým medvídkem. zjistit více

Pro výuku sloužila nejen učebna

1. a 2. třída během posledního měsíce nevyužívala pouze své učebny, ale vzhledem k úpravě třídy pracovala i jinde - učebnou jim byla družina, ale i informační centrum. Při té příležitosti žáci navštívili také kostel Svaté Anny. zjistit více

Předvánoční pohoda

Poslední předvánoční den si žáci 1. třídy udělali kraťoučké posezení, prohlédli si vánoční výzdobu a už se těšili , co dostanou doma pod stromeček Všem přeji krásné svátky a do nového roku hodně zdraví a štěstí. zjistit více

Ekocentrum - tradice

Také v Ekocentru umí udělat program o tradicích. Přesvědčili se o tom žáci 1. a 2. třídy, kteří dne 15.12.2016 navštívili tento program. Měli možnost obléknout se do kostýmů prosincových postav i vyrobit si pěknou ozdobu. Všem se tento program velice líbil. zjistit více

Diskotéka Woko

Diskotéka Woko.
Také ti nejmenší z 1. a 2. třídy si užili pravou zábavu na diskotéce, která se konala 14.12.2016. zjistit více

Mikuláš v 1.třídě

Ekocentrum - práce se zvuky

Dne 23.11.2016 se vypravila 1. a 2. třída do Ekocentra na program, který se zabýval zvuky.Žáci si vyrobili malé hudební nástroje a poznali mnoho nového. zjistit více

Větrníkový den

Větrníkový den.
Rok utíká jako voda. Také 1. třída se dne 21.11.2016 zúčastnile Větrníkového dne na podporu dětí s cystickou fibrozou. Větrníky se všem povedli. zjistit více

Pracujeme ve třídě

Pracujeme ve třídě
První třída při pracovním vyučování využívá nejen modelínu, ale i drobný materiál, který patří k podzimu, tedy bukvice, kaštany a žaludy. zjistit více

Projekt 72 hodin

Barevný podzim v 1. třídě

Dýňobraní.

Také my jsme se zúčastnili každoroční akce zdobení dýní. Dýně se nám velice  povedla. zjistit více

Tonda obal na cestách

Tonda obal na cestách. Dne 12.9.2016 jsme se zúčastnili akce s ekologickou tématikou. Velice se nám líbily aktivity, které organizátoři připravili. Vše bylo podtržené krásným počasím. zjistit více

Jsme prvňáci

Jsme prvňáci
Jsme nejmladší třídou na škole, ale plni očekávání, co nám následující měsíce a roky přinesou. Tak vykročme tou šťastnou nohou. zjistit více

Hurá do školy

Vítáme  prvňáčky
Se začátkem nového školního roku je to pro některé děti také velký zlomový okamžik. Jdou do školy poprvé.
Přikládám základní informace pro začátek roku.

Pomůcky do 1.ročníku

Na první školní, zářijový  den je potřeba :

          Bačkory a sáček na bačkory ( podepsaný)

          Podepsaný ručník, toaletní papír, kapesníčky, tekuté mýdlo

          Cvičební úbor v sáčku ( triko, tepláky, cvičky)

          Vybavený penál  -  nůžky s kulatými špičkami, 3x tyčové  lepidlo,  ořezávátko,  guma,  obyčejná tužka,

          2x složka barevných papírů, blok na kreslení,

          1x štětec,  voskovky,                          

          1x  pero Tornádo, pravítko

+ sešity   A6   644         1ks

               A 5   510        3 ks

               A 5  511         3 ks

               A 5   5 110     2 ks

               A 5   512         2 ks

               A 4   440         1 ks

               čtvrtky  bílé    A4   50 ks

                                       A3   10 ks

Další informace budou sděleny první den ve škole rodičům.

Organizace :               1. 9. 2016  -  výuka 1. vyučovací hodina    do  8,45 hod.

                                   2. 9.            -  výuka  2 vyučovací hodiny    do  9, 40 hod.

                                   5. -  9. 9.    -  výuka 3 vyučovací hodiny     do  10,35 hod.

                                   dále dle rozvrhu

zjistit více

Hod na koš

Také naše třída se zúčastnila školní soutěže v hodu na koš a dva naši spolužáci - Kája a Honza se dostali až do finále. zjistit více

Den IZS

Základní škola
Jablonec nad Nisou
Liberecká 1734/31
Příspěvková organizace
IČ: 60254190
Identifikátor datové schránky: h6wmmxa
Kontakt