Související informace
Novinky / Aktuality

Návštěva lesoparku

Dnešní den jsme si užili. Navštívili jsme Lesopark Horka. Setkali jsme se se spícím obrem. Prolézačky, lanové lávky, dřevěné domky, houpačky, lanovka .... všechno bylo moc príma. Procházka pohádkovým lesem, spousta dalších překvapení a zajímavostí o přírodě Učení v přírodě je fajn.........

zjistit více

Prvňáci a "72hodin"

Krásný podzimní den. Podnikli jsme průzkumnou turistickou vycházku na Horní Proseč. Cestou jsme chtěli uklízet, ale našli jsme jen jednu plastovou lahev a dvě plechovky. V lese bylo hodně muchomůrek, prohlédli jsme si je nechali na místě. Také jsme si stihli zopakovat dopravní značky a podle listů jsme poznávali stromy. Byla to dlouhá cesta a pořádně jsme se unavili.

zjistit více

Dýně v první třídě.

Dnes jsme připravovali naši dýni . Pořádně jsme ji museli vydlabat, nazdobit a hotovo. Těšíme se na výstavku ve škole  a určitě se půjdeme podívat na velkou výstavu u Domu vína. 

zjistit více

Dnešní akce

Začali jsme ve třídě společně s druháky a Tondou Obalem. Pak už jsme mohli vyrazit uklízet Česko , ale hlavně okolí školy a blízká hřiště pro děti.  Našli jsme spoustu papírů, plechovek, plastových lahví a dokonce i ponožku. Za odměnu jsme si pak na hřištích užili atrakcí. 

zjistit více

Učíme se a hrajeme si ......

Pustili jsme se do práce. Hodně se toho musíme naučit. Zahráli jsme si  pohádku O řepě , to nás  bavilo....

zjistit více

Prvňáci v akci

První týden je za námi. Zpívali jsme, cvičili, povídali , ale hlavně poslouchali. Prozkoumali jsme naši interaktivní tabuli, zatím jenom trochu.  Těšíme se na další nová překvapení.......

zjistit více

První třída připravena.

Základní škola
Jablonec nad Nisou
Liberecká 1734/31
Příspěvková organizace
IČ: 60254190
Identifikátor datové schránky: h6wmmxa
Kontakt